top of page

HAKKIMIZDA

 

Artı Dil'e hoşgeldiniz! 1999 yılından beri faaliyet gösteren dil okulumuzda geniş bir dil kursu portföyü bulacaksınız. Burada Almanca ve İngilizce için kurslar sunmaktayız. Kurslarımız Avrupa Dil Ortak Başvuru Çerçevesi (CEFR) standartlarına göre düzenlenmektedir. A1'den C2'ye kadar çeşitli dil seviyeleri için kurslarımız mevcuttur. Dil becerilerinizi geliştirmek, iş perspektifinizi genişletmek veya sadece dil öğrenmeye keyif katmak isteseniz de, doğru adrestesiniz. Şimdi çeşitli kurs tekliflerimizi keşfedin ve bizimle dil yolculuğunuza başlayın!

PORTFÖYÜMÜZ

-Almanca Kurslarımız: A1, A2, B1, B2, C1, C2

-İngilizce Kurslarımız: A1, A2, B1, B2, C1, C2

-Bireysel Ders: 1:1 Dil Dersi

BİZi ÖZEL KILAN

-ARTI Dil Kursu Antalya' da uygulanan TestDaF sınavın tek adresi

-Goethe Enstitüsü`nün A1, A2, B1, B2, C1 sınavları Antalya' da sadece bizim kurumumuzda uygulanmaktadır!

-British Council' ün IELTS ve APTIS sınavları Antalya' da sadece bizim kurumumuzda uygulanmaktadır!

YÖNTEMLERİMİZ

Sizin için uygun olan dil kursunu seçmek bizim için son derece önemlidir. Online seviye tespit testimiz sayesinde birlikte bugünkü dil becerilerinizi belirleyebiliriz ve bu bilgilere dayanarak size uygun olan dil kursunu seçebiliriz.

 


 

Unterricht im Klassenzimmer
OFİSİMİZDEN KARELER

MİSYON & VİZYON

Dil eğitiminin her yaş ve statü için bir gereksinim olduğunu görerek, ülkemizde uluslararası standartlarda bir yabancı dil eğitimi için:

  • Takım halinde çalışan güçlü bir ekiple,

  • En iyi öğretmenlerle,

  • En son teknoloji eğitim araç ve gereçlerini kullanarak hedef dilde, varmak istedikleri düzeye en kısa sürede ulaşan ve öğrendikleri dili konuşabilen öğrenciler yetiştirmektir.
     

Artı Yabancı Dil, eğitimde en son dünya kalitesini esas alarak hiç bir şekilde kaliteden ödün vermeyen, 1999’den beri her yıl teknolojik gelişmeleri takip ederek sistemine uyumlayan, kendini yenileyip sektörüne öncülük eden, ülkemizdeki iş hayatını, dünya ile uyumlu bir çizgide ve rekabeti esas alarak öğrencilerine, mesleklerinde kullanabilecekleri terminolojiyi öğreten, öğrendikleri yabancı dili konuşabilen uluslararası yöneticilerin yetiştirilmesine katkıda bulunan, öğrencilerine günlük hayatlarında ve dünya ile rekabet eden iş hayatlarında kullanacakları güncel dili en kısa sürede öğretmeyi hedeflemiş köklü deneyimiyle evrensel kalitede bir dil kursudur.

Image by Drew Beamer
bottom of page