top of page

ALMANCA KURS İÇERİĞİMİZ

SINAV TÜRLERİ

ARTI Dil kursuna hoş geldiniz! Burada, Almanca kurslarına (A1, A2, B1, B2, C1, C2) katılabileceğiniz birçok seçenek bulacaksınız. Kurslarımız, "Ortak Avrupa Dil Referans Çerçevesi (CEFR)" standartlarına göre düzenlenmektedir. Deneyimli öğretmenlerimiz, kurs süresince size yoğun bir şekilde eşlik edecek ve dil becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacaktır. Kurslarımız genellikle 2-3 ay sürer ve yaklaşık 75-80 saatlik bir içeriğe sahiptir. Kurs saatleri esnek olup, çoğunlukla hafta içi gerçekleştirilmekte olup, 10:30 - 13:30 veya 18:30 - 21:00 saatleri arasındadır. Kurslarımız genellikle 10-15 kişiden oluşan bir grupla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca, bireysel öğrenme saatleri konusunda da esneklik sağlıyoruz ve talep üzerine düzenleyebiliyoruz. Alman dilinin büyüleyici dünyasına dalın ve öğrenme yolculuğunuza hemen bizimle başlayın!

Dil seviyeleri hakkında bilgi:
A1 nedir?
A1 ne için
gerekli olabilir?

Somut gereksinimlerini karşılayabilmek adına bilinen, günlük ifadeleri ve çok temel deyimleri anlayabilir ve kullanabilir. Kendini ya da başkalarını tanıtabilir, bu bağlamda, nerede oturduğu, kimleri tanıdığı, sahip oldukları ve benzeri temel sorular yoluyla iletişim kurabilir. Konuştuğu kişilerin yavaş ve anlaşılır bir şekilde konuşması ve yardıma hazır olması halinde basit düzeyde iletişim kurabilir.

Aile birleşimi veya eş takibi için vize almak için genellikle A1 seviyesi gereklidir. Aynı zamanda oturma izni almak için bir kanıt olarak da istenebilir.

Almanca Kurslarımz

Almanca kurslarımız

bottom of page